Енергоефективність у громадських будівлях

Звіти

ЕСКО: як Латвія наздожене Україну

"Нещодавній навчальний тур Проекту ПРООН з енергосервісу засвідчив: в Латвії 1 ЕСКО-контракт. В Україні 172, до кінця року очікується 250-300. Навіть розуміючи, що балтійська країна у 20 разів менша за населення неньки, це надихає," - Олексій Корчміт

Читати далі

Посібник з підготовки документів для закупівлі енергосервісу

Цей посібник є логічним продовженням Методичних рекомендацій з реалізації енергосервісних проектів «Підготовка територіальних громад до впровадження енергосервісу», підготованих Адвокатським об’єднанням «Юридична фірма АЙ ЕЛ ЕФ» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.***This edition is prepared as a part of UNDP project “Removing Barriers to Increase Investment in Energy Efficiency in Public Buildings in Ukraine through the ESCO Modality in Small and Medium Sized Cities”. It is designed as a supplement to the handbook “Preparation of the local communities for the implementation of energy service” aimed to provide the representatives of the local communities and municipalities with the draft documents required at the each stage of energy service project accompanied with the recommendations on their preparation.

Читати далі

Методичні рекомендації зі створення комунальної енергосервісної компанії

Метою цього видання є надання методичної допомоги органам місцевого самоврядування, а також депутатам місцевих рад, відповідальним за підготовку та прийняття рішень щодо створення комунальних енергосервісних компаній. Видання допоможе знайти відповіді на питання про доцільність створення комунальних ЕСКО, формування штату працівників, особливості правового забезпечення господарської діяльності підприємства тощо. В додатках до цього видання містяться алгоритм створення комунальної ЕСКО та проект статуту такого підприємства.

Читати далі

Джерела фінансування заходів з використанням механізму енергосервісу. Фінансові моделі.

У досліджені розглядаються як моделі, що відповідають Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» так і альтернативні варіанти енергосервісних договорів, що можуть бути реалізовані відповідно до діючого в Україні законодавства. Дослідження проведено за сприяння Проекту ПРООН в Україні.

Читати далі

Підготовка територіальних громад до впровадження енергосервісу

Дане видання підготовлено в рамках проекту ПРООН "Усунення бар'єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО" юридичною компанією "АЙ ЕЛ ЕФ" за сприяння ПРООН Україна. Видання призначене для забезпечення представників місцевих громад та муніципалітетів інформацією щодо юридично-правових рамок енергозберігаючих контрактів.

Читати далі

ЗВІТ про проведення дослідження факторів, що впливають на формування та встановлення базового рівня споживання енергії громадськими будівлями та роль базового рівня при проведенні енергетичної оцінки будівель та застосуванні механізму ЕСКО

Цей звіт присвячений проблемі формування «базового рівня споживання паливно-енергетичних ресурсів», що є базою порівняння для визначення розрахункової економії енергії – джерела фінансування впровадження термомодернізації будівель. Особливість та складність проблеми полягає в тому, що підвищення енергоефективності будівель має забезпечити скорочення споживання паливно-енергетичних ресурсів при одночасному підвищенні рівня комфорту у приміщеннях.

Читати далі

Робоча поїздка представників ПРООН Україна до Республіки Білорусь

Представники ПРООН Україна 7-8 червня 2018 року здійснили робочий візит до Республіки Білорусь з метою обміну досвідом, стали учасниками конференції "Енергоефективні будівлі 21 сторіччя" у Мінську, а також відвідали Гродно та оглянули "розумний" будинок у місті.

Читати далі

UNDP Around the world

You are at UNDP Ukraine