Енергоефективність у громадських будівлях

Заходи

Сєвєродонецьк - перше місто Луганської області, у якому запрацював ЕСКО-механізм

З початком опалювального сезону за рахунок інвестицій ЕСКО-компанії завершилися монтажні роботи по встановленню модульних індивідуальних теплових пунктів (ІТП) для забезпечення регульованого споживання енергії в залежності від погодніх умов в 10 навчальних закладах міста.

Читати далі

Запрацював аналітичний модуль ЕСКО для системи #ProZorro

Модуль містить докладну інформацію щодо всіх процедур державних закупівель енергосервісу (ЕСКО), замовників та учасників, тендерів, лотів та порушень. Завдяки модулю можна аналізувати результативність, досягнуту економію, географію впровадження енергозберігаючих заходів в громадських будівлях України, порівнювати лідерів та аутсайдерів у скороченні споживання та витрат на оплату паливно-енергетичних ресурсів та комунальних послуг.

Читати далі

Позитивний досвід співпраці проекту ПРООН та міста Дубно (Рівненська область)

Місто Дубно (Рівненська область) одне з перших в Україні успішно скористалося механізмом ЕСКО, уклавши шість енергосервісних договорів з метою економії енергоресурсів та покращення умов перебування в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах. Також успішно впроваджує систему енергомоніторингу бюджетних закладів міста.

Читати далі

Прес-конференція щодо результатів верифікації ЕСКО-договорів у бюджетній сфері

14 листопада 2019 року відбулася прес-конференція щодо результатів верифікації ЕСКО-договорів в бюджетній сфері, яка була організована Державним агенством з енергоефективності та енергозбереження України, Регіональним представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні, Проектом ПРООН/ГЕФ «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО» в Українському кризовому медіа-центрі (Київ).

Читати далі

Презентовано результати дослідження "Якісні бар'єри для підготовки фахівців з енергоменеджменту для муніципалітетів, громад та підприємств реального сектору в Україні"

12 листопада 2019 року за підтримки проекту ПРООН/ГЕФ "Енергоефективність в громадських будівлях" Центром енергоменеджменту та Факультетом економічних наук Національного університету "Києво-Могилянська Академія" за участі "Київського обласного експертного центру енергоефективності" проведено круглий стіл для обговорення результатів проведеного дослідження щодо підготовки фахівців з енергоменеджменту та надання рекомендацій коригування дисбалансу, який утворився у сфері підготовки даних фахівців. У заході взяли участь представники адміністрації НаУКМА, міжнародних організацій ПРООН та ЮНІДО, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Читати далі

Тренінг про енергомоніторинг на Міжнародному форумі “INNOVATION MARKET”

З 5 по 7 листопада 2019 року в Києві завдяки ВГО "Клуб мерів" відбувся IV Міжнародний форум “Innovation Market”, на якому зустрілися новатори, винахідники, виробники провідних інноваційних технологій, експертив сфері інновацій, автори startup проектів, представники бізнесу, представники інвестиційно – фінансових установ, консультанти у сфері захисту інтелектуальної власності. Даний захід проводився у формі виставкової зони та конференції.

Читати далі

НАВЧАЛЬНО-ОЗНАЙОМЧИЙ ТУР ДО СЕРБІЇ

Члени проектної групи - Ігор Черкашин і Дмитро Усенко, а також Директор Департаменту технічного регулювання Державного агентства з енергоефективності Роман Марецький, та Директор Київського обласного експертного центру з енергоефективності Людмила Синецька, 28 жовтня – 01 листопада 2019 року здійснили навчально-ознайомчу поїздку до Сербії.

Читати далі

Експерти ПРООН підвищували рівень кваліфікації енергоменеджерів у місті-партнері Миколаєві

10 жовтня 2019 року в рамках проекту ПРООН/ГЕФ "Енергоефективність в громадських будівлях" проведено тренінг з підвищення кваліфікації енергоменеджерів першої ланки бюджетної сфери міста Миколаїв, у якому взяли участь більше ніж 250 учасників.

Читати далі

UNDP Around the world

You are at UNDP Ukraine