Учасниками  онлайн заходу стали представники з наступних країн: Німеччина, Білорусь, Казахстан, Узбекистан та інші.

В заході взяв участь керівник проекту ПРООН/ГЕФ "Енергоефективність в громадських будівлях" Сергій Варга з темою доповіді " Моделі фінансування: поглиблене ЕСКО, ЕСКО факторинг, ЕСКО страхування та ЕСКО менеджмент".  Учасники веб-конференції  були проінформовані про розвиток ринку ЕСКО в Україні, про енергозбереження двох ЕСКО моделей: класичної та поглибленої, про основні ризики енергосервісних відносин та про реалізовані пілотні проекти ЕСКО в українських містах а їхні переваги.

Під час першої сесії заходу обговорили політичні рамкові умови і ринкові інструменти для реалізації проєктів з енергозбереження в містах. Також експертами здійснено короткий огляд державних програм фінансового стимулювання проєктів з енергоефективності в Німеччині.

Провідний експерт в області енергосервісу Урзель Вайследер проінформував  про необхідні умови для реалізації проєктів, ризики та потенціал з точки зору енергоефективності, ознайомив з німецьким досвідом регулювання та впровадження заходів в сфері ЕСКО.

Під час другої сесії (10 липня 2020 року) учасники конференції обговорювали міжнародну практику щодо розвитку ринку ЕСКО та розповідали про власні, уже реалізовані проєкти та енергосервісні інітіативи. 

P.SНімецьке енергетичне агентство dena є експертним центром з питань енергоефективності, енергії з поновлюваних джерел і «розумних» енергетичних систем. У співпраці з партнерами воно розробляє двосторонні  проєкти з енергоефективності в сфері електроенергії теплопостачання будівель і промислових об'єктах, а також з поновлюваних джерел енергії. Метою є підтримка модернізації економіки за допомогою ноу-хау і технологій з Німеччини.