Енергоефективність у громадських будівлях

Новини

Супер-ЕСКО: інструмент держави та громад для виконання зразкової ролі органів влади у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель

Учасники висловили бажання співпрацювати задля розвитку ринку ЕСКО в Україні та покращення ситуації з енергоефективністю.

Читати далі

COP27: Післявоєнне відновлення міст і громад України: зеленіше, енергоефективніше та більш стійке до змін клімату.

Від Проєкту ГЕФ/ПРООН з енергоефективності в громадських будівлях Анна Жовтенко висвітлила шляхи отримання фінансування на енергоефективні заходи для громад.

Читати далі

Семінар по впровадженню інформаційних систем енергомоніторингу (ЕМІS) в Хорватії.

З 15 до 18 листопада цього року три представниці України взяли участь у навчальному візиті до м. Спліт (Хорватія), присвяченому впровадженню інформаційних систем енергомоніторингу (ЕМІS).

Читати далі

Проєкт ПРООН презентував досягнення в розробці фінансових моделей підтримки для міжнародної спільноти

9 та 10 липня 2020 року відбулася веб-конференція Німецького енергетичного агенства (DENA) на тему "Фінансування енергоефективних проектів у містах". Учасників заходу привітали виконавчий директор DENA Христина Хаверкамп та провідний експерт Департаменту міжнародного співробітництва - Олена Мецгер.

Читати далі

В Україні запроваджують зелені облігації

19 червня 2020 року на засіданні ВРУ прийнято у другому читанні законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів» (реєстр. № 2284 від 17.10.2019). За це рішення проголосували 285 народних депутатів.

Читати далі

UNDP Around the world

You are at UNDP Ukraine