Енергоефективність у громадських будівлях

  • info@eepb.org.ua

Новини

Проект ПРООН презентував досягнення в розробці фінансових моделей підтримки для міжнародної спільноти

9 та 10 липня 2020 року відбулася веб-конференція Німецького енергетичного агенства (DENA) на тему "Фінансування енергоефективних проектів у містах". Учасників заходу привітали виконавчий директор DENA Христина Хаверкамп та провідний експерт Департаменту міжнародного співробітництва - Олена Мецгер.

Читати далі

В Україні запроваджують зелені облігації

19 червня 2020 року на засіданні ВРУ прийнято у другому читанні законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів» (реєстр. № 2284 від 17.10.2019). За це рішення проголосували 285 народних депутатів.

Читати далі

Факторинг для механізму ЕСКО: досвід ПРООН в Україні

26 травня 2020 року відбувся обмін досвідом ПРООН в Україні з питань факторингу для механізму ЕСКО з представниками проекту ПРООН в Казахстані. Учасники зустрічі: представники проекту ПРООН/ГЕФ в Казахстані NAMA та DREI: Олександр Білий, Арман Кашкінбеков, Олег Хмельов, Біржан Євнів та керівник проекту ПРООН/ГЕФ "Енергоефективність в громадських будівлях в Україні" - Сергій Варга.

Читати далі

Здешевлення кредитного ресурсу для середніх промислових підприємств та енергосервісних компаній

19 лютого 2020 року відбулася спільна нарада представників Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження України, банківських установ, міжнародних проектів та Української асоціації Енергосервісних компаній.

Читати далі

"ЕСКО-Енергоменеджмент" презентовано на міжнародному форумі SMART BUILDING

18-19 лютого 2020 року в Києві відбулася четверта міжнародна професійна виставка та конференція SMART BUILDING. Учасники заходу: технічні директори великих компаній, забудовники та представники ОСББ, розробники програмного продукту та учасники ринку, представники міських адмінітрацій, та громадяни-споживачі. Консультант проекту ПРООН "Усунення бар'єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО" Олексій Корчміт висвітлив головні особливості та переваги використання одного з механізмів економії ресурсів - енергоменеджменту.

Читати далі

ПРООН допомагає Славутичу модернізувати вуличне освітлення вже цього року

28 січня 2020 року в місті Славутич (Київська область) відбулася робоча зустріч з метою обговорення запуску пілотного проекту - ЕСКО-вуличне освітлення. Участь у заході взяли: міський голова Юрій Фомічев, заступник міського голови Михайло Шинкаренко, кеівник проекту ПРООН Сергій Варга, голова Асоціації ЕСКО компаній Олексій Корчміт, представник компанії Schneider Electric.

Читати далі

Діти в Каневі розпочали новий 2020 рік у термомодернізованих та енергоефективних будівлях

21 рекуператором оснащено дошкільний навчальний заклад "Теремок" та 4 рекуператори встановлено для початкових класів загальноосвітнього закладу №6 міста Канів. Дане обладнання надано в рамках проєкту ПРООН/ГЕФ "Усунення бар'єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО".

Читати далі

Чи зможе механізм ЕСКО в сфері освітлення нарешті запрацювати?

17 січня 2020 року проєкт ПРООН/ГЕФ "Усунення бар'єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО" взяв участь в робочій нараді з метою розробки нових фінансових інструментів залучення інвестицій в муніципальну сферу

Читати далі

Синергія співробітництва проєктів для Бучанської ОТГ

В рамках співпраці між проєктом ЄС "Угода мерів - Схід" та проєктом ПРООН/ГЕФ "Усунення бар'єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО" виникла ідея співпраці на рівні українських Підписантів під час розробки та впровадження Планів дій щодо клімату та енергії.

Читати далі

Енергомарафон. Енергоефективність по-європейськи

12-13 грудня 2019 року проведено енергомарафон "Енергоефективність по-європейськи" в місті Київ, організованого Мінекоенерго, Мінрегіоном, Держенергоефективності, GIZ, ПРООН та ЮНІДО. Під час заходу опрацьовували та удосконалювали базовий проєкт Закону України "Про енергетичну ефективність" відповідно до вимог ключової Директиви 2012/27/ЄС понад 120 представників влади, бізнесу та експертної спільноти.

Читати далі

UNDP Around the world

You are at UNDP Ukraine