Енергоефективність у громадських будівлях

Новини

Постійний представник ПРООН в Україні зустрівся з новою Головою Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України

Постійний представник ПРООН в Україні, пан Яко Сільє, зустрівся сьогодні з пані Ганною Замазєєвою, нещодавно призначеною Головою Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності), для сприяння співпраці у сфері енергоефективності громадських будівель та зеленого відновлення.

Читати далі

Вебінар "Кредити для ЕСКО: можливості та перспективи"

22 березня представники українських банків обговорили з експертами ПРООН, REFINE та ЕСКО компаніями перспективу створення спеціального продукту для фінансування енергоефективних проєктів в рамках вебінару "Кредити для ЕСКО: можливості та перспективи".

Читати далі

«ЕСКО-фонд: моделі сталого фінансування енергосервісних проектів задля масштабної термомодернізації будівель та енергомодернізації інфраструктури громад

Учасники висловили бажання співпрацювати задля розвитку ринку ЕСКО в Україні та покращення ситуації з енергоефективністю.

Читати далі

Супер-ЕСКО: інструмент держави та громад для виконання зразкової ролі органів влади у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель

Учасники висловили бажання співпрацювати задля розвитку ринку ЕСКО в Україні та покращення ситуації з енергоефективністю.

Читати далі

COP27: Післявоєнне відновлення міст і громад України: зеленіше, енергоефективніше та більш стійке до змін клімату.

Від Проєкту ГЕФ/ПРООН з енергоефективності в громадських будівлях Анна Жовтенко висвітлила шляхи отримання фінансування на енергоефективні заходи для громад.

Читати далі

Семінар по впровадженню інформаційних систем енергомоніторингу (ЕМІS) в Хорватії.

З 15 до 18 листопада цього року три представниці України взяли участь у навчальному візиті до м. Спліт (Хорватія), присвяченому впровадженню інформаційних систем енергомоніторингу (ЕМІS).

Читати далі

UNDP Around the world

You are at UNDP Ukraine